KIŞ – KAYAK MERKEZLERİ

[ngg src=”galleries” ids=”17″ display=”basic_thumbnail”]Dağlarda konforlu ulaşım kalitesi

Kayak bölgelerinde, dağlarda daima müşterilerimize ve konuklarına, dağlardaki kış sporları deneyimleri için olanaklı olan en iyi çözümleri sunmaktayız. İlk tesisimizden bu zamana kadar getirdiğimiz kalite, bugün de devamlılığını sürdürüyor.

Her yaştan ve çevreden yolcuların gereksinimleri, yeni fikirleri ve ihtiyacları getirir. Bununla beraber, her sistem spesifik kişisel ihtiyaçları karşılayabilmelidir. Geçmişten gelen tecrübemizle bunu sağlıyoruz.

Her yaştan ve çevreden yolcuların gereksinimleri, yeni fikirleri ve ihtiyacları getirir. Bununla beraber, her sistem spesifik kişisel ihtiyaçları karşılayabilmelidir. Geçmişten gelen tecrübemizle bunu sağlıyoruz. Aynı zamanda arka plandaki yüksek teknolojimizle ‘montaj kolaylığı, ısıtmalı koltuklar, rüzgarlık, konforlu koltuklar gibi özellikler, modern teleferik teknolojisi’ yolcuların konfor güvenliğini ve sefer kalitesini üst düzeyde tutuyoruz.

Projelerimizdeki başarı sağlayan noktalardan biri müşterilerimiz ile olan işbirliğimizdir. Rowema, taslak projeden sistemin devreye alınmasına kadar olan bütün süreçte, modern tasarım ve sürdürülebilirlik ilkesi ile belirlenen kalite ve hedefe ulaşmasını sağlamaktadır.


ARA