KENTSEL ALANLAR

[ngg src=”galleries” ids=”16″ display=”basic_thumbnail”]Kentsel alanlarda teleferik kullanımı

Teleferik sistemleri, kentsel alanlarda bir çok yönden yaşam kalitesini arttırmaktadır. Bir çok fiziki kütle ve altyapıyı etkilemeden, herhangi bir trafiğe neden olmadan ulaşım çözümü sunar.

Yolcular, eşsiz kent manzarasını farklı bir açıdan izleyerek konfor ve güven içinde ulaşımlarını sağlarlar.Teleferikler, eğlence ve dinlenme alanlarına bağlantı açısından da oldukça kullanışlıdır. Tekerlekli sandalye, bebek arabası ve bisikletler için kolay çözümler sunar.

Şehirlerin en önemli konusu olan ulaşım, halatlı taşıma sistemleri, teleferik ile ciddi bir ivme kazanmıştır. Kısa inşaat süresi, geleneksel ulaşım araçlarına alternatif uygun maliyet, çevre dostu, sessiz, güvenilirlik ve performans özellikleriyle teleferik sistemi kentsel alanlarda eşşiz bir rol oynar.

Hem çevre dostu hem verimli olan teleferik sistemleri, trafik sorunlarına cevap vermekte, cevreyi korur, aynı zamanda gürültü kirliliğine neden olmaz. Bu sistemler çevre açısından duyarlı ve tutumlu şehirler tarafından ciddiye alınan bir toplu taşımacılık sistemidir.


ARA